سخنان بزرگان ، جواهرات با ارزش درون سخنرانی ها است. حکیم ارد بزرگ

دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال در گوام

دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال در گوام    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱:۰۳ PM


آفتاب تند گوام در دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال باعث شده بود تا با نظر کادر فنی، بازیکنان با استفاده از واکس زیر چشم شان را سیاه کنند تا از انعکاس آفتاب در چشمشان تا حد زیادی گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، ملی پوشان فوتبال ایران که برای برگزاری ششمین دیدار خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا در گوام به سر می برند، عصر امروز به وقت محلی دومین جلسه تمرینی را برگزار کردند.


بازیکنان تیم ملی پس از صرف ناهار در هتل محل اقامت و استراحتی کوتاه ساعت 15 به محل برگزاری بازی سه شنبه رفتند و در این زمین تمرین به مدت 90 دقیقه تمرین کردند.


این تمرین مانند تمرین روز قبل در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه برگزار شد. آفتاب تند گوام هم باعث شده بود تا با نظر کادر فنی، بازیکنان با استفاده از واکس زیر چشم شان را سیاه کنند تا از انعکاس آفتاب در چشمشان تا حد زیادی گرفته شود. کارلوس کی روش نیز برای جلوگیری از انعکاس آفتاب از این راهکار بهره برد.


کی روش پس از گرم کردن بازیکنان، برنامه ویژه ای با توجه به برگزاری بازی روی چمن مصنوعی در تمرین تدارک دید و راههای انجام بازی بهتر بر روی زمین چمن مصنوعی را به بازیکنان دیکته کرد. او قبل از تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.


کارهای تاکتیکی مدنظر سرمربی تیم ملی با نظارت دقیق او و کمک دستیارانش انجام گرفت تا بازیکنان 48 ساعت تا پیش از دیدار برابر گوام به آمادگی بیشتر برسند.


پس از پایان این تمرین، ملی پوشان به استخر آب یخ رفتند تا خستگی این تمرین از بدنهایشان خارج شود.


مسوولان گوامی برگزاری بازی سه شنبه نیز با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری بازی در حال ایجاد شرایط بهتر هستند. بخشی از سکوهای سیمانی که محل ورود دو تیم است به رنگ زرد در آمده و مکان هر یک از مهمانان ویژه این بازی هم روی نیمکتهای فلزی مشخص شده است.


ناظر این بازی هم امروز در اواخر تمرین به زمین بازی آمد و دقایقی با افشین پیروانی، مدیر تیم ملی به گفتگو پرداخت.


هوای امروز گوام حین برگزاری تمرین متغیر بود. در ابتدای تمرین، آفتاب تندی در آسمان گوام دیده می شد. پس از دقایقی بارش بارانی تند آغاز شد و پس از آن رنگین کمان زیبایی بر فراز آسمان این شهر به وجود آمد. در اواخر تمرین هم باد خنکی وزیدن گرفت.


سازمانهای جهانی هواشناسی پیش بینی کرده اند که همزمان با برگزاری دیدار سه شنبه دمای هوا در گوام به 31 درجه سانتیگراد می رسد.


بازی تیم ملی کشورمان مقابل گوام سه شنبه ساعت 9 صبح به وقت تهران برگزار می شود.
-------------------------------------
۴۷ کشته و زخمی ،خروج قطار از ریل در فرانسه    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱:۱۱ PM


شرکت راه آهن فرانسه اعلام کرد: شمار تلفات سانحه خروج قطار سریع السیر نزدیک شهر استراسبورگ، در شرق این کشور، به دست کم ۱۰ تن افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه ،روز گذشته قطاری سریع السیر در خط جدیدی که قرار بود بهار آینده راه اندازی شود، در حال آزمایش بود که نزدیک استراسبورگ دچار سانحه و از ریل خارج شد.


تحقیقات در مورد تعداد دقیق افرادی که در این قطار حضور داشتند، ادامه دارد.


به گفته سخنگوی شرکت راه آهن فرانسه، در این سانحه دست کم 10 تن کشته و 37 تن نیز زخمی شده اند.


این منبع افزود: چند کودک نیز سوار این قطار بودند، اما هنوز مشخص نیست که این کودکان در بین افراد کشته شده هستند یا افراد زخمی.

-------------------------------------


فروتنی و غرور بی جا ، به یک اندازه چندش آور هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

نم نم باران ، آرام خاک و دانه را بیدار می کند ، خرد هم ناگهان پدید نمی آید ، زمانی بس دراز می خواهد ، و روانی تشنه آموختن . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

مهر مردم سنندج در سینه "اُرد" ، جاریست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

کوشش برای نجات زمین، بزرگترین همبستگی جهانی را در پی دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

ستایش گران میهن ، زنان و مردان آزاده اند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

رسانه هایی که پیوسته رویدادهای بد و زشت را می پراکنند، امید به زندگی را از روان آدمیان گرفته و از آنان آدمهایی گوشه گیر و ناتوان می سازند . حکیم ارد بزرگ (پدر نظریه جهانی قاره کهن)

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

دیر تصمیم بگیرید ، اما آنگاه که گرفتید به اندک تندبادی ، رهایش نکنید. حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نو)
 
انتخابات آزاد ، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

ایران، ایران ما، شکوه و بزرگی تو، آرزوی همه ماست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

بخشندگان ، فرمانروایان بی تاج و تخت میانه مردم اند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

اُرُد به کسانی که به او تهمت و انگ می زنند می گوید : ما آدمها هر یک زایشگر اندیشه و کاری هستیم و دلخوشی داریم اُرُد همواره بدنبال کاشتن تخم مهر و دوستی برای همزیستی بهتر انسانها بوده و دلخوشی او عشق به سرزمینش ایران است، عشقی که هنوز در این سن و سال با شنیدن نام شکوه ایران اشک را بر دیدگانش جاری می سازد حال اگر انسان دوستی و عشق به میهن جرم است پس ارد گناهکار است و لاجرم درباره ما هیئت منصفه ایی به وسعت تاریخ تصمیم گیری خواهند نمود و قاضی هم مردم هستند آنها در هر نسل و دودمان در میان ارد و دشمنانش داوری خواهند نمود. و سخنی برای فرزندان آینده این سرزمین که جسم ارد را نمی بینند اما سخنانش را در کتاب سرخ می خوانند آن است که:  ارد! تنها بود ، رنج ها کشید و شادی را ندید اما تازیانه فقر ، فلاکت و تهمت های ناروا را بسیار دید ، شنید و خواند اما همه آنها برایش قابل تحمل بود چون بر این باور است که نوشته هایش تخم مهر و دوستی در میان شماست و سخن اش شکوه ایران عزیزتر از جان. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


سرنگونی ، با آدمهای شتابنده و عجول زاده می شود .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

شمشیر نادان هایی که در برابر خردمندان می ایستند، خودسری است و خودستایی . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

فرودستان ، در بهترین هنگامه هم ، بهانه های فراوان برای ناراستی های خود و انجام ندادن کارهایشان دارند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

میوه کشتن ، کشته شدن است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

نادانی و پستی کسی در گذشته ، نمی تواند دلیلی برای نابودی خاندان او باشد .  حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

روزانه‌ها